[?] Regulamin i polityka prywatności                                                   | Partnerzy  Reklama O nas | Kontakt |  

Partnerzy

 

logocdc.jpgCONFERENCE DEVELOPMENT CENTER specjalizuje się w organizacji prestiżowych konferencji i warsztatów dla branży farmaceutycznej. Innowacyjne podejście do przedstawianych zagadnień, duże doświadczenie i współpraca z najwyższej klasy trenerami czynią z nas wiarygodnego partnera. Współpracujący z naszą firmą specjaliści i eksperci przekładają swoją wiedzę i doświadczenie na organizację efektywnych spotkań o najwyższym standardzie. Dzięki zdolnościom organizacyjnym naszego zespołu i indywidualnym podejściem do Klienta, wszystkie wydarzenia przygotowywane są w sposób profesjonalny i z dużym zaangażowaniem.

CDC to firma, która charakteryzuje się elastycznością i dostosowaniem do potrzeb Klienta.
www.cdcszkolenia.pl


 

Twórcą Prix Galien był francuski farmaceuta Roland Mehl, który ufundował nagrodę w 1970 roku. Z biegiem lat zyskała prestiż na świecie i obecnie stanowi jedno z najważniejszych wyróżnień związanych z farmacją i medycyną. Konkurs ma charakter międzynarodowy i jest corocznie przeprowadzany w 12 krajach: Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Belgii,

Luksemburgu, Portugalii, Szwajcarii, Włoszech oraz Stanach Zjednoczonych 
i Kanadzie. Co dwa lata organizowana jest edycja międzynarodowa wyłaniająca spośród lokalnych zwycięzców innowacyjny produkt w skali globalnej.

W roku 2012, Prix Galien odbędzie się również w Polsce, Grecji, Izraelu oraz Singapurze. Organizatorem polskiej edycji jest jedno z najstarszych wydawnictw naukowych na świecie Elsevier Urban&Partner.

Więcej informacji o konkursie: www.prixgalien.pl 


logo.fairplay.gif
 
Idea programu "Przedsiębiorstwo Fair Play" ma wieloletnią tradycję. Program powstał w odpowiedzi na konkurs ogłoszony w 1997 r. przez Polską Fundację Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw (obecnie: PARP), na projekty dotyczące promocji kultury przedsiębiorczości w Polsce. Projekt pt. "Etyka i kultura przedsiębiorczości w małych i średnich przedsiębiorstwach" złożony przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajową Izbę Gospodarczą wygrał i był finansowany przez Unię Europejską. W efekcie prac Instytutu w latach 1997-1999 powstało opracowanie pt. "Zasady etycznej odpowiedzialności biznesu" zawierające m.in. studia przypadków ilustrujące trudne z etycznego punktu widzenia sytuacje, z jakimi spotykają się w trakcie swojej pracy przedsiębiorcy, został opracowany kodeks etyki oraz powstał program "Przedsiębiorstwo Fair Play". Jego pierwsza edycja została przeprowadzona w 1998 r. i była skierowana do MSP, od drugiej edycji zrealizowanej w 1999 r. program "Przedsiębiorstwo Fair Play" przyjął formułę otwartą dla wszystkich przedsiębiorstw, niezależnie od liczby pracujących.
 

Movida Conferences
modivae.jpg

MOVIDA Conferences Izabella Kiriczok i Wspólnicy sk jest firmą zajmującą się od kilku lat organizowaniem autorskich konferencji i seminariów na tematy gospodarcze dla kadry zarządzającej. Jako organizacja niezależna, bez powiązań polityczno-biznesowych gwarantuje bezstronną wiedzę i wysoką jakość usług, a także współpracę z wybitnymi ekspertami.
Organizowane przez Movida Conferences konferencje cieszą się dużym uznaniem i renomą - to wynik naszej dbałości o wysoki poziom merytoryczny, aktualność poruszanych tematów i dobór prelegentów spośród wybitnych ekspertów i praktyków.

Website: www.movida.com.pl

MM Conferences
mmconnference.jpg

MM Conferences S.A. to wiodący i niezależny organizator spotkań biznesowych w Polsce. Spółka jest organizatorem konferencji, kongresów, sympozjów oraz warsztatów na najwyższym poziomie merytorycznym. Gwarantem jakości organizowanych wydarzeń jest zarówno współpraca z czołowymi firmami rynku mediów, telekomunikacji oraz IT, jak i zespół doświadczonych managerów oraz producentów, handlowców. Realizujemy projekty z największymi firmami i instytucjami, takimi jak: UKE, KRRiT, PIIT, PIKE, MKiDN, KIGEiT, PAIZ, Telekomunikacja Polska, Orange, Era, Polkomtel, Play, Telewizja Polska, TVN, Polsat, Telekomunikacja Kolejowa, Intel, Netia, Alcatel, Lucent, SES Astra, Huawei, Alvarion, TNS OBOP. Zapraszamy na stronę internetową: 

Website: www.mmcpolska.pl

Akademia Biznesu

 ab-logo

Akademia Biznesu wchodzi w skład grupy kapitałowej MDDP Michalik, Dłuska, Dziedzic i Partnerzy. MDDP jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm doradczych w Polsce.
MDDP Akademia Biznesu oferuje szerokie spektrum szkoleń i kursów w zakresie: podatki, rachunkowość, finanse, kadry i płace, controlling, zarządzanie strategiczne oraz rozwój kompetencji zawodowych i osobistych. Nasz zespół tworzą doświadczeni menedżerowie największych firm szkoleniowych działających na polskim rynku. Wieloletnia praktyka w organizowaniu kursów i szkoleń, pozwala nam na dzielenie się z Państwem wiedzą najwyższej klasy ekspertów i wykładowców. Realizujemy projekty dedykowane zróżnicowanym branżom, dostarczając wiedzę, która zapewnia stabilny wzrost przedsiębiorstw, w których pracują uczestnicy naszych szkoleń.

Website: www.akademiamddp.pl        


MediPharma
MediPharma.jpg

Skoncentrowanie się firmy MEDIPHARMA INSTITUTE na szkoleniach i konferencjach wyłącznie dla rynku farmaceutycznego pozwoliło na opracowanie wyjątkowo interesujących programów szkoleń, warsztatów i konferencji. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami naszych ekspertów oraz do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach.

Website: www.medipharma.pl

PRM
pmrcorporate.jpg

PMR www.pmrcorporate.com is a publishing, consulting and market research company providing reliable information, advice and services to international businesses interested in Central and Eastern Europecountries as well as other emerging markets. Being present on the market since 1995, employing highly skilled staff, offering high international standards in projects and publications and providing one of most frequently visited websites, PMR is one of the largest companies of its type in the region.

 

PMR www.pmrcorporate.com to firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości informacji rynkowych oraz usług firmom zainteresowanym krajami Europy Środkowo-Wschodniej i innymi wschodzącymi rynkami. Do głównych obszarów działalności PMR należy wydawanie publikacji biznesowych, świadczenie usług konsultingowych i badania rynku. Obecna na rynku od 1995 roku, oferująca najwyższe międzynarodowe standardy jakości produktów i usług oraz posiadająca jedne z najczęściej odwiedzanych portali informacyjnych, PMR jest jedną z największych firm w swojej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

 

Cooper Conferences
Cooper_Conferences.jpg

Firma Cooper Conferences sygnuje prestiżowe Konferencje branżowe skierowane do specjalistów najwyższej klasy. Naszym powołaniem jest odpowiadanie na Państwa najtrudniejsze pytania oraz dostarczanie efektywnych rozwiązań służących wsparciu prowadzonej przez Państwa działalności biznesowej. Dlatego z dumą zapraszamy naszych prelegentów, do których należą zarówno najwybitniejsi eksperci działający w obszarach tworzenia, implementacji regulacji prawnych oraz kontroli ich stosowania, jak też doświadczeni praktycy i niezależni analitycy. Cooper Conferences organizuje prestiżowe konferencje i warsztaty dla kadry zarządzającej następującymi segmentami rynku:  Farmacja - Prawo, Telekomunikacja, Marketing, Public Relations, Human Resources, Finanse, Logistyka, Nieruchomości, Budownictwo, Energetyka, Zarządzanie, Sprzedaż .Tematyka naszych konferencji i warsztatów jest odpowiedzią na pytania rodzące się na płaszczyźnie dynamicznie zmieniających się warunków prawnych i ekonomicznych funkcjonowania poszczególnych gałęzi gospodarki. Dzięki zawsze najbardziej aktualnej tematyce oraz najwybitniejszym ekspertom mamy okazję gościć na naszych spotkaniach wyjątkowe grono uczestników, do których należy elita decydentów największych i najlepiej prosperujących firm zarówno polskich, jak też światowych holdingów oraz prawników wiodących kancelarii prawnych.

Website: www.cooperconferences.pl

Business Media Solutions Sp.z o.o.

 Businessmedias.jpg

Business Media Solutions Sp.z o.o. została stworzona przez specjalistów, posiadających gruntowną wiedzę rynkową, którzy od wielu lat zajmują się organizacją, cenionych i praktycznych szkoleń biznesowych.

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie, poparte licznymi sukcesami doświadczenie w zakresie organizacji szkoleń biznesowych.  Jednocześnie największą wartością jest doświadczenie i wiedza prelegentów, którzy z Nami współpracują. Podczas spotkań organizowanych przez BMS spotkacie Państwo czołowych ekspertów rożnych dziedzin biznesu, nie tylko z Polski. Wszystkie budowane przez nas programy przygotowywane są w oparciu o szczegółowe badania rynku i analizowane są pod kątem ich praktycznej przydatności w biznesie, tak aby inwestycja ta przyniosła Państwu wymierne korzyści!

Większość uczestników organizowanych przez  BMS spotkań to managerowie wyższego i średniego szczebla, pracujących w znanych firmach w kraju.

Zależy Nam na Państwa satysfakcji i opinii, zapraszamy w związku z tym do udziału w organizowanych przez BMS wydarzeniach!

 

 

Website: www.bmspolska.pl

Europejskie Centrum Biznesu
EuropejskieCentrumBiznesu.jpg

ECB jest firmą świadczącą najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa promocyjno-marketingowego, rozwoju produktów, współpracy międzynarodowej i budowania potencjału instytucjonalnego. Jakość i skuteczność ECB wynika z jednej strony z bardzo dobrej znajomości rynku regionalnego, zaś z drugiej ze współpracy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi firmami konsultingowymi oraz ekspertami gwarantującymi wskazanie optymalnych i innowacyjnych sposobów rozwiązywania problemów, przed którymi stają firmy w obliczu integracji z UE.

Działalność ECB koncentruje się wokół czterech obszarów:    Organizacja konferencji i kongresów dla branż:

  • Farmaceutycznej (Ogólnopolski Kongres Farmaceutyczny POLFARM)
  • Petrochemicznej (Ogólnopolski Kongres PETROBIZNES Paliwa, Chemia, Gaz)
  • Energetycznej (Ogólnopolski Kongres Energetyczny POWERPOL)


Profesjonalne biuro tłumaczeń 
Eventy regionalne 
Usługi PR i Marketing

Website: www.ecb.biz.pl/

MMT Management
MMTManagement.jpg

"Złoty Środek Nagroda Farmaceutów" to projekt promocyjny adresowany do producentów produktów OTC.Prowadzony jest od 2009 roku. Nagrody w projekcie Złoty Środek Nagroda Farmaceutów przyznawane są w oparciu o rzetelne badania, realizowane przez lidera rynku Millward Brown SMG/KRC. Na próbie reprezentatywnej farmaceutów polskich. Badaniem zostają objęci pracownicy aptek: właściciele / współwłaściciele oraz farmaceuci.  Ocena produktów OTC przeprowadzona jest na czterech wymiarach: skuteczność, bezpieczeństwo, referencje (polecanie leku), wysoka ocena lekarzy.

Website: www.zlotysrodek.eu

Wyszukiwarka

Polecamy

logoaku2.png

WSPÓŁPRACA

Copyright Znaneleki.pl